Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa

Cieszę się, że mogę pokazać Ci trochę więcej świata, który fotografuję. Na co dzień zajmuje się sesjami noworodkowy i ciążowymi. Robię dziecięce zdjęcia urodzinowe, ale starszakom też nie odmawiam. Z wielką przyjemnością goszczę w studio duże rodziny, bo zdjęcia rodzinne to świetna forma przechowywania wspomnień. 

Ale, ale… Ta zakładka to będzie miejsce na pokazanie zdjęć kobiecych, z sensualnych, delikatnych sesji. Są to momenty wyjątkowe, bo ważne dla Was. Czasami przyjście do studia fotograficznego na sesję kobiecą jest bardzo trudno. Musicie przełamać w sobie pewne stereotypy, przymknąć oko na własne niedoskonałości, przykryć strach makijażem. Dla mnie sesje kobiece też są wyjątkowe. Lubię poznawać nowych ludzi, lubię rozmawiać, a nasze spotkania dają mi te możliwości. Rozmowa i dobry humor to podstawa udanej sesji kobiecej. Pojawi ich się tu kilka. 
O ofertę zapytajcie w formularzu kontaktowym. Popełniam też sesje wizerunkowe i biznesowe. Zdjęcia takie robimy: do użytku w social media lub na stronach internetowych, do wykorzystania w każdego rodzaju reklamie. Omawiamy szczegółowo Wasze zapotrzebowanie, Wasze oczekiwania i działamy. Zapytaj o ofertę.

W drodze wyjątku wykonuję reportaże z imprez: rodzinnych, urodzinowych, chrzciny. Zapytaj o ofertę klikając tu.

Leave a Reply