Cześć.

Jestem Ania i jestem fotografem.

Jestem też mamą 3 fantastycznych córek, dzięki którym mój fotograficzny punkt widzenia, w naturalny sposób skierował się na dzieci. I tak kolejne szkolenia, poszerzanie horyzontów o tym jak układać noworodki, a jak ustawiać kobiety w ciąży, doprowadziły mnie do mojego studia fotograficznego, które wypełniłam malutkimi gadżetami, łóżeczkami, ubrankami, miękkimi tkaninami i sukniami dla mam. Każde sesja, każde spotkanie z przyszłą mamą, nowym, małym człowieczkiem czy sesje rodzinne, to dla mnie ogromne wyróżnienie, że wybraliście właśnie mnie. 

Studio fotograficzne nopopatrz.pl

„Każde sesja, każde spotkanie z przyszłą mamą, nowym, małym człowieczkiem czy sesje rodzinne, to dla mnie ogromne wyróżnienie, że wybraliście właśnie mnie”

Tworzę fotografię

Jak fotografuję ?

Przez to, że sama byłam w ciąży, miałam swoje prywatne noworodki, potem uciekające roczniaki i generalnie dużą rodzinę, więc doskonale rozumiem Wasze emocje i obawy. Bo jak tu dobrze wyglądać jak się przytyło 16 kg i czujesz się spuchnięta? Sprawdź jak fotografuję kobiety w ciąży.

A po pojawieniu się małego człowieka świąt wywraca się do góry nogami, więc gdzie tu jeszcze zmieścić sesję? Moje sesje noworodkowe.

Albo jak to zrobić, żeby 5 osobowa rodzina dobrze wyglądała na jednym zdjęciu podczas sesji rodzinnych?

Pamiętaj, że zawsze poza słowem pisanym, możesz do mnie zwyczajnie zadzwonić i pogadać, omówimy sesję i nurtujące Cię pytania. Możesz to zrobić przez zakładkę kontakt.